Georges River District Cricket Club Hall of Fame - Batting | Georges River Cricket Club
Choose download format:
Microsoft Excel 2007
Microsoft Excel 2003
Tab separated values (TSV)
Comma separated values (CSV)
Share:
 

Hall of Fame - Batting

Season 
Grade 
Grade Type 
Match Format 
select
RunsplayerIdseasonIdclubIdmatchIdRunsPlayerTeamSeasonGradeRoundInnsOpponent
1151115734815120093227039151*Abhinav GOSWAMIGeorges River2019/2020Fifth Grade8 1Epping
214274104515120093172512142Michael LabbGeorges River2019/2020Frank Gray Shield5 1Burwood Briars
3126102611515120093170823126*Ben SaundersGeorges River2019/2020Second Grade8 1Mt Pritchard-Southern Districts
4121104749815120093171252121*Cooper KostopoulosGeorges River2019/2020Fourth Grade6 1Lane Cove
511889256515120093226872118*Wade ButlerGeorges River2019/2020Fifth Grade6 1Roseville
6113102611515120093170783113Ben SaundersGeorges River2019/2020Second Grade2 1Roseville
7947190291512009317239194Jarrod MazurkiewiczGeorges River2019/2020Frank Gray Shield1 1North West Sydney
8911227371512009317121791*Ryan MooreGeorges River2019/2020Fourth Grade1 1Lindfield
9899539951512009317116289Julian ScottGeorges River2019/2020Third Grade7 1North West Sydney
10861682961512009316955386Christopher McArthurGeorges River2019/2020First Grade7 2North West Sydney
11846309321512009317079984Alejandro SalgueiraGeorges River2019/2020Second Grade5 2Burwood Briars
128110261151512009317081581Ben SaundersGeorges River2019/2020Second Grade7 1North West Sydney
13737190291512009316955373*Jarrod MazurkiewiczGeorges River2019/2020First Grade7 1North West Sydney
14738828461512009324960173Nicholas BlandaGeorges River2019/2020Metropolitan Cup7 1Randwick Petersham Green
15721210961512009317116272Alex EconomouGeorges River2019/2020Third Grade7 1North West Sydney
16716918601512009316943271Ben VellaGeorges River2019/2020First Grade1 1Lindfield
17707917241512009322718670Harrison BrownGeorges River2019/2020Fifth Grade13 1North West Sydney
18708351401512009324961570Timothy SherwinGeorges River2019/2020Metropolitan Cup9 1Eastern Suburbs
19697846381512009317118769Lucas EgglestonGeorges River2019/2020Third Grade10 1Warringah
2068776821512009317114368Gavin ScottGeorges River2019/2020Third Grade4 1Macquarie University
21687410451512009316949868Michael LabbGeorges River2019/2020First Grade6 1Lane Cove
22685686851512009317078368*Jon PlakourakisGeorges River2019/2020Second Grade2 1Roseville
23647846381512009324956264Lucas EgglestonGeorges River2019/2020Metropolitan Cup1 1Randwick Petersham Green
2463777241512009317078363Sean M MantleGeorges River2019/2020Second Grade2 1Roseville
25631008511512009316955363*Ryan CroomGeorges River2019/2020First Grade7 1North West Sydney
26626309321512009317114362Alejandro SalgueiraGeorges River2019/2020Third Grade4 1Macquarie University
27626650761512009322703962Corey PeacockGeorges River2019/2020Fifth Grade8 1Epping
28616309321512009317242661Alejandro SalgueiraGeorges River2019/2020Frank Gray Shield2 1Strathfield
2960777241512009317079660Sean M MantleGeorges River2019/2020Second Grade4 1Macquarie University
306016778121512009322687260Shahzaib CheemaGeorges River2019/2020Fifth Grade6 1Roseville
316011573481512009322705860Abhinav GOSWAMIGeorges River2019/2020Fifth Grade11 1Macquarie University
3260776821512009317115560Gavin ScottGeorges River2019/2020Third Grade6 2Lane Cove
335914902401512009320751159*Trevor WhittallGeorges River2019/2020Sydney Masters Over 40's5 1Mosman / Collaroy Plateau
34596329861512009316947559Luke ByronGeorges River2019/2020First Grade3 1Epping
35597846381512009317123259*Lucas EgglestonGeorges River2019/2020Fourth Grade3 1Epping
36587190291512009316957258Jarrod MazurkiewiczGeorges River2019/2020First Grade8 1Mt Pritchard-Southern Districts
37586329131512009324957858Baden ChantGeorges River2019/2020Metropolitan Cup4 1Hawkesbury
38586639181512009324960958Mouhammed OubaniGeorges River2019/2020Metropolitan Cup8 1Randwick Petersham Gold
39588925651512009322705858Wade ButlerGeorges River2019/2020Fifth Grade11 1Macquarie University
40577918881512009317082357Andrew McGuinessGeorges River2019/2020Second Grade8 1Mt Pritchard-Southern Districts
41576654521512009322687957Matthew PeacockGeorges River2019/2020Fifth Grade7 1Balmain South Sydney
42556681111512009317118755Riley OrrGeorges River2019/2020Third Grade10 1Warringah
43556644221512009324958955Alec SusterGeorges River2019/2020Metropolitan Cup5 1North West Sydney
44557846381512009317117055Lucas EgglestonGeorges River2019/2020Third Grade8 1Mt Pritchard-Southern Districts
45557190291512009317296855*Jarrod MazurkiewiczGeorges River2019/2020Frank Gray Shield6 1Balmain South Sydney
46551008511512009316949855Ryan CroomGeorges River2019/2020First Grade6 1Lane Cove
47549539951512009317113054Julian ScottGeorges River2019/2020Third Grade2 1Roseville
48526677801512009316949852Curtis CheneyGeorges River2019/2020First Grade6 1Lane Cove
49526760151512009320750552Jason M HillmanGeorges River2019/2020Sydney Masters Over 40's4 1Burwood Briars
50528069191512009317127352Peter AndonopoulosGeorges River2019/2020Fourth Grade9 1Auburn
51516677801512009316947051Curtis CheneyGeorges River2019/2020First Grade2 1Roseville
52507846381512009317122750Lucas EgglestonGeorges River2019/2020Fourth Grade2 1Roseville
Note: Qualification levels for this report are 50 and 100 runs.

*Type in the search box and hit Enter to search. The list will be filtered by matches in the first three columns.